Fitness

W zdrowym ciele zdrowy duch

W zdrowym ciele zdrowy duch Jeżeli chcesz aktywnie spędzać swoje wakacje to masz na statku wiele udogodnień m.in.: fitness club, boiska, trasę do joggingu. Możesz również wziąć udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez instruktorów.

szczegóły
Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe i zwiedzanie segwayem

Oprócz wielu sportowych atrakcji na pokładzie, również porty możesz zwiedzać w sposób aktywny. Nie dotyczy to tylko kierunków tak oczywistych jak np. Karaiby czy Wyspy Oceanu Indyjskiego, ale również wiele miast na trasach rejsów możemy zwiedzać w mniej klasyczny sposób.

szczegóły
Park linowy

Park linowy na morzu

Na naszych najnowszych statkach pojawiła się nowość dla miłośników nieco bardziej ekstremalnych przeżyć. Park linowy składający się z kilku przeszkód i rozwieszony na 16 pokładzie. Aby móc skorzystać z tej niesamowitej atrakcji trzeba mieć ukończone 6 lat i minimum 1,40 m wzrostu.

szczegóły
Wodne szaleństwo

Wodne szaleństwo

Na wszystkich statkach AIDA dostępne są atrakcje wodne. Na starszych jednostkach baseny nie są za duże, ale dodatkowo można zrelaksować się w jacuzzi. Prawdziwa gratka na fanów wodnego szaleństwa czeka na najnowszych statkach AIDAprima, AIDAperla i AIDAnova.

szczegóły