Komfortowe kabiny

Komfortowe kabiny

Kabiny na statkach AIDA dzielą się na wewnętrzne, zewnętrzne z oknem lub z balkonem oraz apartamenty. Dominują w nich jasne, pastelowe kolory. Metraż i wyposażenie kabiny wewnętrznej nie różni się w stosunku do kabiny zewnętrznej, a brak okna rekompensowany jest dużym lustrem lub obrazem.

szczegóły
Luksusowe apartamenty

Luksusowe apartamenty

Na wszystkich statkach AIDA dostępne są komfortowe apartamenty, które są większe metrażowo i mają wydzieloną część wypoczynkową oraz posiadają duży balkon. Kabiny kategorii Suite i Junior Suite, usytuowane są na górnych pokładach w najlepszych lokalizacjach.

szczegóły
Rodzinne wakacje

Kabiny rodzinne

Rzadko który wakacyjny hotel oferuje tak atrakcyjną ofertę rodzinną. Podczas rejsów AIDA dzieci w wieku od 2 do 15 lat jako 3 i 4 osoba w kabinie są całkowicie gratis, (w niektórych wysoko sezonowych terminach w taryfie PREMIUM mogą płacić minimalną opłatę).

szczegóły
Serwis kabinowy

Serwis kabinowy

Na statkach AIDA bardzo dba się o to, aby standard każdej oferowanej usługi był najwyższy z możliwych. Dotyczy to również serwisu kabinowego, który dostępny jest przez całą dobę. Kabiny sprzątane są każdego dnia, na życzenie wymieniane są ręczniki i pościel.

szczegóły
Bez barier

Rejsy bez barier

AIDA dokłada wszelkich starań, aby każdy miał udane i komfortowe wakacje. Statki armatora są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a propozycje lądowe również przygotowywane są z myślą o klientach z rożnymi dysfunkcjami.

szczegóły
Internet

Bądź w kontakcie

W świecie idealnych wakacji możemy pozwolić sobie na prawdziwy wypoczynek, bez telefonów i internetu. Nie zawsze jednak udaje się zaplanować wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem, uporządkować sprawy i zakończyć wszystkie projekty.

szczegóły