All Inclusive

LATO ALL INCLUSIVE

10.01.2020

Wybierz się na niesamowite wakacje, które teraz będą jeszcze lepsze! Dzięki kampanii „lato all inclusive” możesz zarezerwować wygodny pakiet all inclusive na rejs w ofercie AIDA PREMIUM w sezonie letnim 2020. Oferta jest ważna przy rezerwacji do 31 stycznia 2020 roku i obejmuje prawie wszystkie ...

szczegóły
AIDAcosma

AIDACOSMA NOWYM STATKIEM WE FLOCIE AIDA

25.10.2019

W zeszłym tygodniu armator AIDA Cruises oficjalnie poinformował, że jego najnowszy statek będzie nosił nazwę AIDAcosma. To druga jednostka we flocie AIDA, która będzie zasilana gazem LNG i tak jak siostra AIDAnova, będzie mogła zabierać na pokład nawet 6.600 pasażerów.

szczegóły
Franziska Knuppe

FRANZISKA KNUPPE OCHRZCI STATEK AIDAMIRA

23.09.2019

W miniony wtorek (17.09) AIDA Cruises oficjalnie potwierdziła, że matką chrzestną statku AIDAmira zostanie modelka i prezenterka Franziska Knuppe. Ceremonia chrztu 14-stego statku we flocie AIDA odbędzie się 30 listopada w Palma de Mallorca.

szczegóły
AIDAnova

AIDANOVA Z CERTYFIKATEM BLUE ANGEL

14.08.2019

AIDA Cruises ogłosiła, że AIDAnova, jako pierwszy statek wycieczkowy na świecie uzyskał certyfikat Blue Angel, nadany przez Federalne Ministerstwo Środowiska Niemiec. Będąc najstarszym certyfikatem ekologicznym, Blue Angel już od 35 lat pomaga konsumentom ...

szczegóły
Wyspy Kanaryjskie

AIDA LIDEREM REJSÓW PO WYSPACH KANARYJSKICH

24.06.2019

Według corocznego raportu Cruise Industry News ponad 50 procent rejsów po Wyspach Kanaryjskich w sezonie zimowym 2019 zorganizowali armatorzy AIDA Cruises i TUI Cruises. AIDA zwiększa swoją kanaryjską ofertę z roku na rok o około 20 procent, co stanowi ponad 33 procent rynku.

szczegóły
AIDA otwiera szkołę na Filipinach

AIDA OTWIERA SZKOŁĘ DLA DZIECI NA FILIPINACH

25.05.2019

AIDA Cruises zainaugurowała swoją pierwszą szkołę dla dzieci w Cebu City na Filipinach, zbudowaną z dotacji z inicjatywy AIDA Cruise & Help. Felix Eichhorn, prezes AIDA Cruises, symbolicznie przeciął wstęgę przed budynkiem i otworzył nowo wybudowane sale lekcyjne dla około 40 dzieci.

szczegóły
Spotkanie sióstr na Teneryfie - AIDAnova i AIDAcara

SPOTKANIE SIÓSTR NA TENERYFIE

20.12.2018

W dniu wczorajszym w Santa Cruz de Tenerife miało miejsce wyjątkowe spotkanie dwóch uśmiechniętych sióstr - najnowszy statek AIDAnova spotkała się w porcie ze swoją starszą siostrą - statkiem AIDAcara. Obie jednostki są w trakcie świątecznych rejsów po Wyspach Kanaryjskich.

szczegóły

PREZENT INAUGURACYJNY

12.11.2018

Wszyscy, którzy zapiszą się do naszego newslettera i w dniach 13 - 30.11.2018 dokonają rezerwacji rejsu AIDA, otrzymają specjalny prezent. Do wyboru 3 prezenty do wykorzystania na pokładzie statku: dzień w strefie relaksu, ajurwedyjski masaż stóp i trening personalny.

szczegóły
AIDAbella w Gdyni

AIDAbella W GDYNI

04.10.2018

We wrześniu 2018 mieliśmy okazję zwiedzić statek AIDAbella, który przybił do gdyńskiego portu podczas swojego rejsu po bałtyckich stolicach. Szybka i sprawna obsługa od samego wejścia, to coś, co z pewnością wyróżnia niemieckiego armatora.

szczegóły
Chrzest statku AIDAnova

CHRZEST STATKU AIDAnova

24.08.2018

AIDAnova, najnowszy statek AIDA Cruises, opuścił we wtorek zadaszoną halę niemieckiej stoczni Meyer Werft w Papenburgu. 5200-osobowy statek zacumował przy stoczniowym nabrzeżu. Przez ponad dwa miesiące będzie wyposażana jego część hotelowa.

szczegóły
Rodzina chrzestna statku AIDAnova

RODZINA CHRZESTNA STATKU AIDAnova

21.08.2018

Przywilej chrztu statków wycieczkowych w tradycji w większości przysługiwał kobietom. Dlatego bardzo wyjątkowym i niespotykanym wydarzeniem będzie to, że 31 sierpnia 2018 roku w Papenburgu najnowszy statek AIDAnova ochrzci 4-osobowa rodzina.

szczegóły
Nicole Langosh kapitanem statku AIDAnova

AIDA ZATRUDNIA PIERWSZĄ KOBIETĘ KAPITANA

05.03.2018

Nicole Langosch została ogłoszona kapitanem statku AIDAsol, stając się jednocześnie pierwszą kobietą piastującą to stanowisko we flocie AIDA Cruises. "Jestem dumna, że mogę pracować dla firmy wspierającej młode kobiety w karierze i wykonywać pracę, o której zawsze marzyłam.

szczegóły