Wycieczki AIDA to pełne wrażeń momenty, związane z poznawaniem odwiedzanych portów. Z powodów bezpieczeństwa obecnie zejście na ląd jest możliwe tylko w ramach wycieczek z przewodnikiem AIDA - w ten sposób mamy gwarancję przestrzegania środków higieny przez cały czas.
Wszystkie wycieczki są organizowane przez doświadczonych ekspertów i ściśle koordynowane ze sprawdzonymi lokalnymi partnerami. Dodatkowo nie musisz się martwić, czy dotrzesz na statek na czas, aby odpłynąć. Gwarantujemy, że do następnego portu wyruszymy dopiero wtedy, gdy wszyscy uczestnicy wrócą na pokład.
Przed każdą wycieczką poinformujemy Cię o obowiązujących zasadach sanitarnych oraz o wymaganiach specyficznych dla danego kraju. Poniżej przedstawiamy zebrane w punktach podstawowe zasady:

1. Zachowaj dystans

 

Minimalna odległość to 1,5 metra od innych osób.

2. Noś maseczkę

 

Noszenie ochrony ust i nosa przez cały czas we wszystkich środkach transportu i w przestrzeni otwartej, jeśli nie jest możliwe zachowanie odpowiedniej odległości.

3. Wyznaczone trasy przemieszczania się i poczekalnie

 

W celu uniknięcia korków prosimy o korzystanie z wyznaczonych tras przemieszczania się i miejsc oczekiwania, oraz pojawienie się przy środkach transportu tylko w czasie wycieczki, która Was dotyczy.

4. Kontrola temperatury

 

Bezdotykowy pomiar temperatury przy każdym zejściu i wejściu na statek.

5. Rejestracja za pomocą karty pokładowej

 

Przed wejściem do środka transportu przypisanego do wycieczki prosimy o bezdotykową rejestrację przy użyciu karty pokładowej.

6. Dezynfekcja rąk

 

Zapewniamy dodatkowe punkty z płynem odkażającym przed i wewnątrz środka transportu, prosimy pamiętać o każdorazowej dezynfekcji.

7. Prosimy o wsiadanie z tyłu!

 

Prosimy o korzystanie z tylnego wejścia. Zwróćcie uwagę na oznaczenia, które pokazują, które foteliki mają pozostać puste ze względów bezpieczeństwa.

8. Trzymaj się grupy

 

Na każdej wycieczce zapewniamy mnóstwo postojów na świeżym powietrzu. Prosimy trzymać się grupy i nie oddalać od niej, samodzielne zwiedzanie nie jest dozwolone.

CZEKAMY NA CIEBIE!