Leżaki na pokładzie

Ciesz się słońcem

Wypoczywając przy basenach na górnym pokładzie i słysząc szum morza za burtą, czujesz się jak na plażach popularnych kurortów, brakuje tylko piasku. Na nowych statkach Pool Deck ze zjeżdżalniami, basenem wewnętrznym i zewnętrznym, jest doskonałym miejscem rozrywki dla całej rodziny.

szczegóły
Strefa relaksu

Strefa relaksu

Jeżeli znudziło Ci się „plażowanie” to bogaty wybór atrakcji na pokładach naszych statków na pewno pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie. Możesz zrelaksować się i odprężyć korzystając z zabiegów w centrum SPA & Wellness.

szczegóły
Sauna z widokiem na morze

Sauny z widokiem na morze

Strefa saun to ważne miejsce na każdym statku AIDA. Fani saunowania mogą skorzystać z aroma sauny, sauny fińskiej, biosauny, łaźni parowej i kelo sauna. Sauny na wszystkich statkach AIDA są bardzo wyjątkowe. Dzięki dużym oknom z ich wnętrza można obserwować morze, wschody i zachody słońca.

szczegóły
Para i zachód słońca

Najpiękniejsze zachody

Zachód słońca jest wspaniałym zjawiskiem. Nie jest tajemnicą, że szczególnie piękny jest nad morzem, gdzie złociste kolory odbijające się w wodzie współtworzą z cudowną paletą barw nieba obraz jak z bajki. Jeżeli dodamy do tego szum morskich fal i powiew bryzy to zachwytom nie ma końca.

szczegóły