Dni na morzu podczas rejsu są niesamowicie relaksujące. Ci, którzy wolą być aktywni, znajdą mnóstwo okazji, aby utrzymać kondycję na pokładzie AIDA. Przedstawiamy 5 aktywności, których zdecydowanie nie możesz przegapić!

Ścieżka do joggingu

Z samego rana idź pobiegać i odetchnąć głęboko morskim powietrzem, zobaczysz jakie to cudownie. Trasę można powtarzać tak często, jak chcesz. Ciesz się widokiem na morze. Wskazówka: okrążenia na ścieżce joggingowej rób rano, później jest on również często wykorzystywany na spacery.

Fitness Center

Fitness Center

Jeśli chcesz poćwiczyć, Body & Soul Sport to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Skorzystaj z różnego rodzaju urządzeń, które pozwalają zachować dobrą kondycję podczas treningu siłowego. W grafiku znajdują się również treningi indoor cycling, jogi, backfit i podobne. Wskazówka: pierwszego dnia udaj sią do recepcji Body & Soul Sport, i zapoznaj się z ofertą. W ten sposób w odpowiednim czasie zdecydujesz o rodzaju treningu lub wybierzesz interesujące Cię zajęcia grupowe, jeśli to konieczne, zdążysz zarejestrować się z jednodniowym wyprzedzeniem.

Boisko sportowe

Boisko sportowe

Na górnym pokładzie znajduje się boisko sportowe na świeżym powietrzu. Zagraj w koszykówkę, siatkówkę, czy piłkę nożną, lub po prostu poodbijaj piłkę.

Park linowy

Pokład aktywności Four Elements

Na pokładzie statków AIDAprima, AIDAperla i AIDAnova możesz pływać po leniwej rzece, lub w zależności od grupy wiekowej wypróbować zjeżdżalnie wodne i inne wodne atrakcje. Dla tych, którzy lubią wysokość polecamy park linowy, który znajduje się pod szklanym dachem i będzie otwarty niezależnie od pogody. Wskazówka: gdy odczuwalne są lekkie fale park linowy staje się szczególnym wyzwaniem i daje gwarancję dreszczyków emocji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udaj się do obsługi pierwszego dnia i zapisz się na konkretny dzień i godzinę.

Gry pokładowe

Pokłady zewnętrze

Dla szukających innego rodzaju aktywności polecamy mini golfa, pokładowego shuffleboarda (gra, w której za pomocą specjalnych kijków, przesuwa się krążki w celu umieszczenia ich w jak najdalszej części okręgu punktowego) czy rzutki. Możesz też wybrać się na spacer i pozwolić, by zdrowa morska bryza unosiła się wokół Twojej twarzy. Wskazówka: wybierz się na spacer po szklanym skywalku z AIDAprima i AIDAperla, który oferuje zapierający dech w piersiach widok na morze i niepowtarzalny widok na statek z wysokości 45 metrów.
fot. Tom Merkel