W krajach Dalekiego Wschodu jedzenie to filozofia, a jego przygotowanie to prawdziwy rytuał. Kuchnia orientalna ma wiele zalet, nie tylko kulinarnych, lecz także zdrowotnych, dlatego od wielu lat gości na statkach AIDA.

AIDAprima restauracja East

Jeżeli chcesz wybrać się w kulinarną podróż szlakiem azjatyckich smaków, to musisz odwiedzić bufetową restaurację East Restaurant (zobacz na których statkach). Mamy tam do wyboru szeroki wachlarz orientalnych dań, z deserami włącznie.

AIDAsol bar Sushi

Fanów japońskiej kuchni zapraszamy do Sushi Bar (zobacz na których statkach dostępny), gdzie czekają zawsze świeże ryby, warzywa, oraz naprawdę wyjątkowe smaki. Znajdziecie tu zarówno tradycyjne nigiri, maki i sashimi, jak też nowoczesne propozycje fusion, które są inspirowane oryginalnymi smakami sushi masterów.

AIDAnova restauracja Teppanyaki Grill Asia

Na najnowszym statku AIDAnova, zapraszamy do Teppanyaki Asia Grill. Podczas specjalnego show azjatyccy kucharze przyrządzają w spektakularny sposób potrawy na rozgrzanym grillu, zachwycając wszystkich umiejętnościami żonglerki i wybuchami płomieni. Kulinarny pokaz teppanyaki jest niesamowitym doświadczeniem i ciekawym sposobem na spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.