W butikach na pokładzie statków oferujemy szeroki wybór zegarków, biżuterii, perfum i kosmetyków w atrakcyjnych, bezcłowych cenach. Możesz kupić wysokiej jakości zegarki i biżuterię z kolekcji Thomasa Sabo nawet o 20% taniej niż na lądzie.

Nasza własna kolekcja odzieżowa „Oceanic Voyage” łączy w sobie wyjątkowy klimat rejsowych wakacji AIDA ze sportowym stylem życia. Propozycje mamy również dla naszych najmłodszych pasażerów.
Oferujemy także kolekcję dla domu AIDA Home z pościelą, szlafrokami i ręcznikami plażowymi. W naszych butikach dostępne są również najnowsze kolekcje Tommy Hilfiger i BRAX.

Zakupy

Zakupy

Nasza pokładowa kwiaciarnia oferuje oprócz bukietów okolicznościowych kompozycje kwiatowe w koszach i naczyniach, które mogą zdobić wnętrze kabiny. Nasze florystki chętnie służą radą i pomocą przy doborze kwiatów, z których potrafią wyczarować niebanalne kompozycje kwiatowe na każdą okazję – Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Matki, urodziny, ślub itp.
Kwiaciarnia jest dostępna na pokładzie statków AIDAprima, AIDAperla, AIDAdiva, AIDAluna, AIDAmar, AIDAsol.

Kwiaciarnia

Poczta kwiatowa

Dzięki współpracy z firmą Fleurop mamy możliwość dostarczania przesyłek kwiatowych na całym świecie. Dzięki temu nawet będąc 1000 kilometrów poza domem, możesz sprawić niespodziankę swoim bliskim.

Warsztaty florystyczne

W trakcie każdego rejsu organizowane są warsztaty florystyczne, podczas których można poznać zarówno najnowsze trendy we florystyce, jak i zasady pielęgnowania roślin.

Sklep fotograficzny

Oprócz pięknych wspomnień, zdjęcia to najlepsza pamiątka z urlopu. Warto uwieczniać najlepsze chwile i odwiedzone miejsca, ale trudno mieć zawsze przy sobie aparat. Nasi fotografowie zadbają, aby nie umknęło Wam nic ważnego, a zrobione przez nich zdjęcia można oglądać i zakupić codziennie w sklepie fotograficznym na pokładzie. Oferta sklepu obejmuje również duży wybór aparatów cyfrowych, kart pamięci, filmów, baterii i albumów fotograficznych. Po zapełnieniu Twojej karty pamięci w aparacie cyfrowym zdjęcia mogą zostać zapisane przez nasz zespół fotografów na dysku USB lub płycie CD / DVD.

Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla swoich bliskich, to możecie zamówić wspólny portret z morzem w tle lub ujęcie na dziobie jak Kate i Leo z Titanica . W ofercie jest również profesjonalna sesja zdjęciowa.

Warsztaty fotograficzne

W trakcie rejsu organizowane są warsztaty fotograficzne, podczas których uczestnicy nie tylko poznają podstawy fotografii, ale mają również okazję uzyskać gruntowną wiedzę na temat różnych technik fotograficznych.

Fotografia

Aukcje na morzu

Podczas organizowanych aukcji możesz nabyć obraz, grafikę lub rzeźbę, nawet 20% taniej niż w klasycznej galerii.