Święta i Sylwester

W naszej ofercie posiadamy wiele propozycji rejsów świątecznych i noworocznych. Wszystkie statki przebywające w tym okresie w różnych miejscach na świecie proponują specjalne świąteczne imprezy i celebrują powitanie Nowego Roku. Na większość z nich odbędzie się również spektakularny pokaz fajerwerków. Przedstawiamy kilka wybranych propozycji, pokazując, że ten szczególny czas możemy spędzić w każdym miejscu na świecie.
Rejsów jest oczywiście zdecydowanie więcej i jeżeli żaden z przedstawionych nie wydaje się interesujący, to chętnie przygotujemy ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

 
 
Rejsy świąteczne

Ciekawe propozycje i ofertę świąteczną przygotowaliśmy również na Wielkanoc. Spędź wyjątkowe i rodzinne Święta Wielkiej Nocy na jednym z naszych statków, bez żadnych przygotowań, sprzątania i gotowania. Tym zajmie się nasz personel, a Ty odpoczniesz ze swoją rodziną odwiedzając najpiękniejsze miejsca na świecie.

Wielkanoc na statku

Wielkanoc na statku

Wielkanoc na statku

 

Halloween z AIDA

Polecamy również nasze halloweenowe rejsy, podczas, których na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji.

  • Typowe dania na Halloween od zupy z dyni po upiorne babeczki i koktajle Zombie
  • Imprezy taneczne dla dużych i małych gości
  • Kostiumy, makijaż i przyjęcie dla najmłodszych
  • Przerażające dekoracje z dyniami, duchami i innymi straszydłami
  • Specjalny program rozrywkowy dla dużych i małych gości.

Już dzisiaj zapraszamy do rezerwacji przyszłorocznych rejsów Halloween.

 

 

Halloween

Octoberfest z widokiem na morze

Po zeszłorocznym sukcesie, pod koniec września 2018 na statkach AIDAprima i AIDAperla ponownie świętowaliśmy Oktoberfest. Atmosfera była rewelacyjna. Specjalne dania, artyści i piwo warzone w naszych statkowych browarach. Kto nie był niech żałuje i już dzisiaj zarezerwuje Rejs Octoberfest 2019.

 

Brauhaus

Karnawał na statku

Polecamy również nasze Rejsy Karnawałowe podczas których każdego dnia na wszystkich gości czeka wiele niespodzianek, m.in.: tradycyjne karnawałowe przysmaki i dekoracje, karnawałowy bal i parada, imprezy taneczne i muzyczne, kostiumy dla dla dzieci. Oprócz atrakcji na pokładzie, wielką zaletą rejsów jest to, że można w trakcie wycieczek lądowych zaobserwować jak wyglądają tradycje karnawałowe w różnych miejscach na świecie. Karnawał w Wenecji, w Santa Cruz de Tenerife, w Kadyksie w Hiszpanii, a może w Namibii w Afryce. Podczas naszych rejsów jest to możliwe, propozycje rejsów karnawałowych jest naprawdę dużo.