W AIDA robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś mógł cieszyć się wakacjami w spokojny i bezpieczny sposób. Obiecujemy Ci wyjątkowe wrażenia z wakacji - plus bezpieczeństwo i elastyczność.

Uśmiechnięta para na pokładzie

Zasady obowiązujące dla nowych rezerwacji do 31 sierpnia na wyjazdy od 27 października 2022 do 22 kwietnia 2023:

  • Jednorazowa bezpłatna zmiana rezerwacji do 40 dni przed rozpoczęciem podróży – we wszystkich taryfach.
  • Dotyczy nowych rezerwacji dokonanych do 31 sierpnia 2022 r. na wszystkie zimowe rejsy* od 27 października 2022 r. do 22 kwietnia 2023 r. (w zależności od statku).
  • Zarówno termin podróży (wyjazd nowej podróży do 22 kwietnia 2023 r.), jak i trasę podróży można przebukować bezpłatnie. Istnieje również możliwość przejścia na wyższą taryfę.

* Wyjątkami są rezerwacje z wybranym lotem (pytaj o szczegóły)

Dbaj o zdrowie

Zawsze obowiązuje:

  • Jednorazowa bezpłatna zmiana rezerwacji po okazaniu pozytywnego wyniku testu od 14 dni przed rozpoczęciem podróży do maksymalnie jednego dnia przed wyjazdem**.
  • Kompleksowa koncepcja BHP oraz w pełni wyposażone centrum medyczne na każdym statku.
  • Jeśli konieczna jest kwarantanna w miejscu docelowym (z wyjątkiem Niemiec), AIDA pokryje koszty zakwaterowania, transferu na lotnisko i lotu powrotnego***. Rezerwujemy najszybszy możliwy lot powrotny dla Twojego towarzysza podróży lub bliskich osób i przejmujemy koszty. Jeśli nie jest to pożądane, Twój towarzysz podróży zorganizuje nocleg na miejscu i podróż do domu na własny koszt.
  • Polecamy naszą pełną ochronę AIDA. Oznacza to, że jesteś dobrze ubezpieczony przez cały czas, nawet w przypadku nieplanowanej przerwy w podróży.

** jeśli nie ma ubezpieczenia
*** należy pamiętać, że gość ponosi koszty niezbędnego dalszego leczenia na lądzie oraz medycznie uzasadnionego transportu powrotnego. Dlatego zalecamy wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego na wyjazd za granicę.