MyAIDA to Twój osobisty portal turystyczny, dostarczający użytecznych informacji (w tym dane dotyczące rezerwacji, planu podróży czy usług dodatkowych). MyAIDA umożliwia również wstępne rezerwowanie wycieczek, zabiegów AIDA Body & Soul Spa miejsc w restauracjach i wielu usług, które umilą i ułatwią Twoją podróż.

Nie wszystkie atrakcje są dostępne po wejściu na pokład. Aby uniknąć sytuacji braku miejsc na wymarzonej wycieczce lub w wybranej restauracji najlepiej zalogować się do swojego konta na portalu i zarezerwować usługi z odpowiednim wyprzedzeniem. Poza gwarancją miejsc, na portalu często czekają na nas wyjątkowe niespodzianki w postaci atrakcyjnych rabatów.

  • Można na przykład nabyć kupon o wartości €100 na zakupy z sklepie bezcłowym w cenie €90.
  • Możecie zrobić niespodziankę solenizantowi zamawiając mu wyjątkowy tort urodzinowy zaserwowany w dniu jego święta.
  • Jeśli martwisz się, że podczas dnia na morzu nie znajdziesz wolnego miejsca w strefie relaksu nad basenem – nic prostszego! Na portalu jest możliwość zarezerwowania leżaków w kameralnej przestrzeni dla dwojga w określony dzień.
  • Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem możesz zarezerwować wózek czy barierki do łóżka.
  • Na portalu znajdziesz też takie usługi jak dodatkowa poduszkę, pen-drive, ekspresowe pranie, a nawet prywatny ekspres do kawy w kabinie.

Te i wiele innych możliwości czeka na was na portalu MyAIDA, do którego dostęp możliwy jest już 24 h po dokonaniu rezerwacji rejsu (dla pasażerów z opcją AIDA Premium, w przypadku ofert Vario – dostęp możliwy jest na 90 dni przed rozpoczęciem rejsu).
Z rezerwacją wybranych usług nie należy zwlekać do ostatniej chwili, gdyż możliwość ta wyłączana jest 3 dni przed rozpoczęciem morskiej przygody.

Rejestracja jest obowiązkowa

Dostęp do serwisu MyAIDA jest niezbędny, aby móc uzupełnić dane osobowe wymagane do odprawy, tzw. „manifest AIDA”. Jeśli pasażer zapomni o uzupełnieniu danych, system sam wyśle do niego wiadomość przypominającą na adres mailowy podany podczas rejestracji.

Z serwisu należy również wydrukować dokumenty podróżne niezbędne do nadania bagażu oraz pełnej odprawy i wejścia na pokład statku.

Jak uzyskać dostęp do indywidualnego panelu na MyAIDA?

  • Krok 1: Wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer rezerwacji. Numer rezerwacji znajduje się w potwierdzeniu rezerwacji.
  • Krok 2: Wprowadź swoje osobiste hasło. Gdy logujesz się po raz pierwszy, wyślemy Ci początkowe hasło w ciągu 10 minut za pośrednictwem poczty e-mail w celu zabezpieczenia Twoich danych. Proszę użyć tego hasła tylko raz i ustawić po zarejestrowaniu własnego hasła do MyAIDA. Jeśli zapomniałeś hasła, kliknij przycisk "Poproś o nowe hasło" w drugim kroku logowania. Jeśli jesteś towarzyszem podróży, poproś podróżnika o przesłanie hasła (u góry MyAIDA).

Nasza wskazówka: Zarejestruj się w Klubie AIDA i użyj loginu do klubu (nazwa użytkownika / numer klienta i hasło). Możesz zobaczyć wszystkie swoje podróże z AIDA i nie potrzebujesz numeru rezerwacji swojej obecnej podróży do logowania.
Jeśli nadal nie możesz się zalogować do MyAIDA, skontaktuj się z nami.